Služby


  • Spoločnosť ponúka služby najvyššej kvality. Od vyšetrenia špecializovaným lekárom, po výber a zhotovenie skiel, rámov i kontaktných šošoviek. Výber zo širokého spektra značkových rámov ako Alain Mikli, Lindberg bez šróbikov či najnovšie Tag Heuer – exkluzívnej a prestížnej značky.

  • Kvalitná očná optika sa od priemernej či dokonca zlej odlišuje najmä odborným poradenstvom a zárukami na kvalitu práce. Poradíme Vám pri výbere skiel, rámov, pri skúškach a porovnaniach, pri výbere a vhodnosti očných šošoviek.

  • Pomocou digitálnej techniky uvidíte aj vy z viacnásobného pohľadu, ako Vám vybraný produkt pristane, môžete si vyskúšať iné sfarbenie či úpravu skiel stmavením.

  • Spektrum ďalších služieb našim zákazníkom robíme celkom zdarma.

ŠPIČKOVÉ OPTICKÉ ZARIADENIE RELAXED VISION

Je špičkovým optickým zariadením od renomovanej firmy Zeiss. Umožňuje centrovanie optických skiel vsadzovaných do okuliarov s presnosťou 0,1 milimetra. Využitie takejto presnosti je najmarkantnejšie u multifokálnych skiel, kde pohľad oka prechádza plynule rozličnou hĺbkou ostrosti. Presné osadenie skiel do rámov spôsobuje nielen lepšie videnie klienta, ale významne znížilo počet reklamácií na multifokálne sklá. Prístroj meria optický stred postavenia zreničiek, čo je u každého človeka odlišné. Okrem presnosti nasnímania umožňuje aj hodnotenie a pohľad na seba z opačnej strany, ukázanie výhod stmavených skiel, polarizačných či antireflexných vrstiev.